  • MPN: 7304D-619
This is a special order item and may require additional time.
Buy from Medicinal Supplies and save!
Our price for DeVilbiss DeVilbiss Power Card 12VDC Black, for use on Negative Ground Vehicles to provide DC Power to DeVilbiss Suction Models 7304A, 7304D, 7304S, 7305P-D, 7305D-D, CPAP Models 9000D and 90001D is one of the cheapest. Please don't forget to check out our other highly discounted medical products sold at our online store.
DeVilbiss Power Cord 12VDC Black, for use on Negative Ground Vehicles to provide DC Power to DeVilbiss Suction Models 7304A, 7304D, 7304S, 7305P-D, 7305D-D, CPAP Models 9000D and 90001D
Product Information
Shipping & Returns
Description
The DeVilbiss Power Cord is a 12V DC black cord designed for use on Negative Ground vehicles to provide DC power to various DeVilbiss suction and CPAP models, including the DeVilbiss Suction models 7304A, 7304D, 7304S, 7305P-D, 7305D-D, and CPAP models 9000D and 90001D
Specifications
  • Power Output: 12V DC
  • Brand: DeVilbiss
  • MPN: 7304D-619
DeVilbiss Power Cord 12VDC Black, for use on Negative Ground Vehicles to provide DC Power to DeVilbiss Suction Models 7304A, 7304D, 7304S, 7305P-D, 7305D-D, CPAP Models 9000D and 90001D | Medical Supplies